saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Çift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama Makinası
Çift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama Makinası
SK 1350 ÇİFT OPERATÖR YÜZEYLİ SULU KUMLAMA MAKİNASI TEMEL ÖZELLİKLERİ
SK 1350 Çift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama Makinası, yüzeylerin işlenmesi ve sonlandırma işlemleri için üretilen çok yüksek verimliliğe sahip, yüksek teknolojili bir kumlama makinasıdır. Sulu Kumlama Makinasının çalışma prensibi ve tasarımı tamamen firmamıza aittir. SK 1350 Çift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama Makinası özellikle büyük ve ağır parçaların özel kumlama işlemleri için tasarlanmıştır. Döner tabla otomatik olarak çalışır. Parçanın tamamına bir noktadan ulaşılamıyorsa operatör 2. ve yüksek platformdan parçanın üst kısmına erişebilir.
*Kumlama Nedeniyle Oluşan Toza son vererek daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlar. *Özgün Tasarım ve Çalışma Prensibine sahiptir. *Daha Az Sarf Malzemesi Tüketimi ile tasarruf sağlar. *Ayarlanabilir Kumlama Basıncı Özelliği *Ayarlanabilir Püskürtme Miktarı Özelliği *Farklı Noktalarda, Farklı Sistemlerle Güvenlik Korumalı *Otomatik Filtre Sistemi *Sıfır Toz Emisyonu *Daha Hızlı ve Daha Hassas Yüzey Temizliği sağlar.
Bu makinamız 4.155 mm x 2.315 mm x 2.490 mm (h) dış ebatlarında, 1.460 mm x 1.592 mm x 1.308 mm (h) net kabin iç ebatlarında olup 2.250 kg ağırlığındadır. Döner tabla çapı ise 1.240 mm'dir.

Kumlama Makinalarımız İtalya, Almanya, İspanya, Fransa, Bulgaristan, Slovakya, Kosova, İran, Kuveyt, Mısır, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, BAE gibi dünyanın farklı ülkelerinde güvenle kullanılmaktadır. Makinalarımız üstün işlevsellik ve estetik sağlar. Daha uzun servis ömrü, daha az bakım süreleri, proses güvenliği, hızlı servis ve teknik bilgi desteği sizlere sunabileceğimiz avantajlar arasında yer almaktadır.
Çift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama Makinası
Çift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama Makinası
Sulu kumlama makinamız, geleneksel kuru kumlama ile karşılaştırıldığında daha hızlı, daha etkili ve daha homojen bir yüzey işleme olanağı sağlar. Sulu kumlama, malzeme üzerindeki köklü kontaminasyonları altta kalan yüzeye zarar vermeden giderir. Sulu kumlama aynı zamanda daha iyi bir çalışma ortamı sunar. Prosese su eklediği için havada uçuşan kum partikülleri olmaz ve zamanla makine çevresinde oluşabilecek birikmelere engel olur.

Sulu Kumlama Prosesi
Sulu kumlama çok çeşitli kullanım alanlarında yüksek kalitede yüzey sonlandırma ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş bir prosestir. Sulu kumlama yüzey işlemi için, belirli bir oranda su ve sarf kumu karıştırılarak oluşturulan su-kum karışımını kullanır. Karışım haznesinde oluşturulan su-kum karışımı, pompalanarak kumlama tabancasına gönderilir. Kumlama tabancasında yer alan karışım odasında basınçlı hava ile birleşerek yüksek hızda akış oluşturur. Bu akış bor karbür nozul ile hızlanarak kumlama için ideal püskürtmeyi sağlar. Yüzeye çarpan su-kum karışımı işlevini gördükten sonra, tekrar karışım haznesine dökülerek aynı hat üstünde sirküle olarak sürekli kullanıma olanak sağlar.

Saykar Kumlama