saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Enjeksiyonlu Kumlama Makinası
Kumlama Kabini ResmiSK 1400 Kumlama KabiniKumlama Kabini Yandan Resim
SK 1000 Enjeksiyonlu Kumlama Makinası bu zamana kadar en çok ürettiğimiz kumlama makinamızdır. Filtresi üstünde, kompakt bir tasarıma sahip olup, 90cm'ye kadar parçaların kumlanması için dizayn edilmiştir. Vakumlu Kumlama makinelerine göre birim zamanda %40 daha hızlı iş yapma imkanı sağlar. Otomatik filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve miktarı ayarlanabilir. Silah kumlama, jant kumlama, mermer kumlamasında kullanılabilir; enjeksiyon kalıp temizleme, ekstrüzyon kalıp temizleme ve döküm kalıp temizleme amacıyla da kullanılmaktadır. Kabin Ölçüleri 1000 x 800 x 800(h) mm. Saykar Metalurji patentli ürünüdür.

Daha uzun servis ömrü, daha az bakım süreleri, proses güvenliği, hızlı servis ve teknik bilgi desteği ayrıca sizlere sunabileceğimiz avantajlar arasında yer almakta. Kumlama Makinalarımız Türkiye'de ve yurtdışında çok sayıda firmada güvenle kullanılmakta. Bu firmaların bulunduğu ülkelere örnek olarak: İtalya, Almanya, Fransa, Bulgaristan, Slovakya, İspanya, Kosova, İran, Kuveyt, Mısır, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, BAE sayılabilir.

"SK 1000 Toplam Makina Sayısı 462"

Video Önizleme

***Firmamız Türkiye'nin en çok tercih edilen kumlama makinası üreticisidir***
CE
Enjeksiyonlu Kumlama Makinası
Kumlama Kabini ResmiSK 1400 Kumlama KabiniKumlama Kabini Yandan Resim
SK 1400 Enjeksiyonlu Kumlama Makinesi, diğer makinalarımız gibi kendi üretimimiz olup, yüksek hacim kapasiteli kumlama makinasıdır. Motor Korumalı, Basınç ve Faz Göstergelidir. Geniş kabin ölçülerine sahip SK 1400 Enjeksiyonlu kumlama makinesi, uzun ve büyük parçaların kumlanması için uygundur. Kabin Ölçüleri 1400 x 1000 x 1000(h) mm. Otomatik olarak kendini temizleyen filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve püskürtme miktarı ayarlanabilir.

"SK 1400 Toplam Makina Sayısı 104"

Önden Kapaklı Enjeksiyonlu Kumlama Makinası
Enjeksiyonlu Kumlama Makinası
SK 1000 F Önden Kapaklı Enjeksiyonlu Kumlama Makinası özellikle önden yüklemenin daha uygun olduğu ve avantaj sağladığı kullanıcılar için özel olarak dizayn edilmiştir. Filtresi üstünde, kompakt bir tasarıma sahip olup, 90cm'ye kadar parçaların kumlaması için uygundur. Kabin Ölçüleri 1000 x 800 x 800(h) mm dir. Genel kumlama proseslerine uygun, enjeksiyonlu kumlama makinasıdır. Otomatik olarak kendini temizleyen, zaman ayarlı güçlü filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve miktarı ayarlanabilir. SK 1000 F Önden Kapaklı Enjeksiyonlu Kumlama Makinası silah, jant mermer kumlamasında, farklı çeşitde kalıpların temizlenmesinde, farklı sektörlerde farklı yüzey işlemleri için kullanılmaktadır.
ENJEKSİYONLU KUMLAMA MAKİNALARIMIZDA KULLANILABİLEN SARF MALZEMELERİ
NO CİNSİ TANE ÖZELLİĞİ KULLANIM AMACI
1 Alüminyum Oksit Sert, Köşeli Pürüzlendirme, Boya Sökme
2 Cam Kürecik Sert, Küresel Sonlandırma, Parlatma
3 Garnet Sert, Köşeli, Ekonomik Pürüzlendirme, Boya Sökme
4 Silisyum Karbür Sert, Köşeli Pürüzlendirme, Boya Sökme
5 Seramik Bilye Sert, Küresel Sonlandırma, Parlatma
6 Cam Kumu Sert, Köşeli Pürüzlendirme, Boya Sökme
7 Çelik Bilye Sert, Küresel Sonlandırma
8 Çelik Grit Sert, Köşeli Pürüzlendirme, Boya Sökme
9 Bazalt Sert, Köşeli Pürüzlendirme, Boya Sökme
10 Kumlama Sodası Yumuşak, Köşeli İnce Malzemelerden Boya Sökme
11 Plastik Abrasiv Yumuşak, Köşeli Hassas Kumlama
Saykar Metalurji olarak imalatını yaptığımız kumlama makinaları, bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak dizayn edilmektedir. Üretimi tamamlanan tüm kumlama makinalarımız satış öncesi teste tabi tutulurlar. Bu test işlemi, üretimini yaptığımız tüm kumlama makina ve ekipmanları için geçerli olup standart prosedürümüzdür. Makinalarımız Sıfır Toz Emisyonuna sahip olup CE sertifikalıdır.
Çok önem verdiğimiz satış sonrası servis desteğini belirtmekte özellikle fayda görüyoruz. Müşterilerimize hızlı teknik destek vermek ve hızlı çözüm süreci firmamız için çok önemli. Bize bildirilen problemlerde, Teknik departmanımız en kısa sürede size cevap verecek ve kumlama makinası sorunsuz çalışana kadar sizinle iletişim halinde olacaktır. Bizler müşterilerimizin üretim periyodunun aksamaması ve düzgün şekilde devamının ne kadar önemli olduğunun farkındayız.
Saykar Kumlama