saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Enjeksiyonlu Kumlama Makinası
Cift Kisilik Kumlama Makinesiiki Kisilik Kumlama Kabiniiki Kisilik Kumlama Kabini

***Firmamız Türkiye'nin en çok tercih edilen kumlama makinası üreticisidir***
CE
SK 1500 Çift Operatörlü Kumlama Makinası, 2 operatör kapasiteli enjeksiyonlu kumlama makinasıdır. 2 operatöre birlikte ya da bağımsız kumlama olanağı sunar. Kumlama makinalarımız, kapaklarda bulunan switchler, selenoid valf ve özel üretim pano sayesinde daha güvenli çalışma imkanı sunar.

Saykar Metalurji olarak imalatını yaptığımız tüm kumlama makinaları bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak dizayn edilmektedir. Üretimi tamamlanan tüm kumlama makinalarımız (Enjeksiyonlu, Basınçlı, Sulu Kumlama, Otomatik Kumlama makinaları ve diğer makinalarımız) satış öncesi teste tabi tutulurlar. Bu test işlemi, üretimini yaptığımız tüm kumlama makina ve ekipmanları için geçerli olup standart prosedürümüzdür.

Daha uzun servis ömrü, daha az bakım süreleri, proses güvenliği, hızlı servis ve teknik bilgi desteği sizlere sunabileceğimiz avantajlar arasında yer almaktadır. Makinalarımız Sıfır Toz Emisyonuna sahip olup CE sertifikalıdır. Müşterilerimize hızlı teknik destek vermeyi ve hızlı çözüm sürecini çok önemsiyoruz. Bize bildirilen sorunlarda Teknik departmanımız size en kısa sürede geri dönüş sağlar.

"SK 1500 Toplam Makina Sayısı 12"

iki operatorlu kumlama makinesi
Saykar Kumlama