saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Tamburlu Kumlama Makinası
Tamburlu kumlama Makinası
SK 1000 BF BASINÇLI SİSTEM ÖNDEN KAPAKLI KUMLAMA MAKİNASI
SK 1000 BF Basınçlı Sistem Önden Kapaklı Kumlama Makinası, filtresi üstünde kompakt bir tasarıma sahip olup, önden yüklemenin daha uygun olduğu ve avantaj sağladığı kullanıcılar için dizayn edilmiştir. Genel maksat kumlama proseslerine uygun basınçlı kumlama makinasıdır. Otomatik olarak kendini temizleyen filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve püskürtme miktarı ayarlanabilir.
BASINÇLI SİSTEM ÖNDEN KAPAKLI KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Yüksek basınçlı sistem sayesinde 3 kat daha fazla kumlama kapasitesi sağlar. Sadece Basınçlı Kumlama Makinasında bulunan basınçlı sistem özelliğiyle, kumun daha yüksek hızlarda püskürtülmesine dolayısıyle daha çok parça işlenmesine olanak tanır. Ağırlık merkezi ölçümleri dahil edilerek, en ergonomik şartları sağlaması için 3 boyutlu ortamda tasarlanmaktadır. Özel üretim filtresi sayesinde çalışırken kesinlikle toz çıkarmaz. Sıfır toz emisyonuna sahiptir ve sertifikalandırılmıştır. Jet pulse sistem filtresi kendini otomatik temizler. Kapaklara konulan swichler, selenoid valfler ve özel üretim pano tertibatı sayesinde yaralanmalara karşı maksimum güvenlik korumalıdır. Enjeksiyon sistemi üzerinde bulunan bakım kapağı sayesinde müdahale kolaylığı sağlar. Kabin altındaki gözetleme pencereleri kontrollü bir çalışma sunar. SK 1000 BF Basınçlı Sistem Önden Kapaklı Kumlama Makinası sadece elektrik ve hava hattının bağlanmasıyla çalışacak şekilde kuruluma hazır üretilir. SK 1000 BF Basınçlı Kumlama Makinası, muadillerine göre 3 kat daha yüksek performansı ile size büyük avantajlar sağlar.

Daha uzun kullanım ömrü, daha kısa bakım süreleri, proses güvenliği, hızlı servis ve teknik bilgi desteği de sizlere sunabileceğimiz avantajlar arasındadır. Biz sadece kumlama makinaları üretmiyoruz, müşterilerimizin üretim süreçlerine ve makinalarımızın sorunsuz çalışmasına büyük önem veriyoruz.

***Firmamız Türkiye'nin en çok tercih edilen kumlama makinası üreticisidir***
CE
Saykar Kumlama