saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
SK 1000 T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinası
Otomatik Tamburlu kumlama Makinası
SK 1000 T OTOMATİK TAMBURLU KUMLAMA MAKİNASI
KULLANIM ALANLARI
Otomatik Tamburlu kumlama makinası, çok sayıda küçük parçanın hızlı bir şekilde kumlanmasının gerektiği her alanda otomatik kumlama olanağı sağlar. SK 1000 T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinası tasarımı, üzerinde kullanılan ekipman ve sistemlerle muadillerine göre kullanışlı, güvenli, hızlı, sağlıklı ve sağlam bir kumlama makinasıdır.

*Yapıştırma, boyama ve kaplama öncesi yüzey hazırlamada
*Boya, pas ve kaplama temizliğinde
*Yüzey hazırlama uygulamalarında tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde
*Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada
*Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede
*Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde kullanılır.
SK 1000 T OTOMATİK TAMBURLU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Personelsiz, otomatik kumlama olanağı. Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. İstenildiğinde tek nozul ile çalışma. İsteğe bağlı manuel çalışma imkanı. Enjeksiyonlu kum beslemesi sayesinde yüksek kumlama kapasitesi. Tamburlu kumlama işleri için kompakt tasarım. Büyük parçaların kumlanması için tambur dışında da çalışma imkanı. Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı. Zaman ayarlı otomatik filtre temizliği yapan jet pulse sistemi. Güçlü filtre sistemiyle tozsuz çalışma imkanı. Sertifikalı sıfır toz emisyonu. Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı.
SK 1000 T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinası çok sayıda küçük boyutlu parçaların hızlı bir şekilde kumlanması için en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan tamburlu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz otomatik kumlama olanağı, sıfır toz emisyonu ve çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi en büyük avantajlarıdır.

Türkiyede kumlama makinaları denince, ilk akla gelen firmalardan birisi olmak bize gerçekten çok büyük gurur veriyor. İhracatlarımızda ise makinalarımızla beraber bayrağımızın o noktada dalgalandığını hissetmek, hep daha iyisi için çalışmamızda bize güç veriyor.
SK 1000 T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinası
Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
SK 1000 2T OTOMATİK ÇİFT TAMBURLU KUMLAMA MAKİNASI
KULLANIM ALANLARI
SK 1000 2T Çift Tamburlu Kumlama Makinası ile yüksek sayıda küçük parçanın yüzeyinin hızlı bir şekilde hazırlanması amacıyla tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde kullanılabilir. Otomatik Çift Tamburlu kumlama makinası çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik olarak kumlama olanağı sağlar.

*Yapıştırma, boyama ve kaplama öncesi yüzey hazırlamada
*Boya, pas ve kaplama temizliğinde
*Yüzey hazırlama uygulamalarında tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde
*Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada
*Özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede
*Üretim sonrası parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde kullanılır.
SK 1000 2T OTOMATİK ÇİFT TAMBURLU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Çift tambur ve enjeksiyonlu sistemi ile yüksek kapasite, Personelsiz otomatik kumlama olanağı. Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. İstenildiğinde tek nozul ile çalışma. Enjeksiyonlu kum beslemesi sayesinde yüksek kumlama kapasitesi. Tamburlu kumlama işleri için kompakt tasarım. Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. Zaman ayarlı otomatik filtre temizliği yapan jet pulse sistemi. Güçlü filtre sistemiyle tozsuz çalışma imkanı. Sertifikalandırılmış sıfır toz emisyonu. Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı.
SK 1000 2T Otomatik Çift Tamburlu Kumlama Makinasını özellikle yüksek hacimli veya üretim kapasitesini artırmayı planlayan firmalar için tavsiye etmekteyiz. Çift tambur ile yüksek kumlama kapasitesi ve personelsiz kumlama olanağı en büyük avantajlarıdır.

Kumlama Makinalarımız Türkiye'de ve yurtdışında çok sayıda firmada güvenle kullanılmakta. Bu firmaların bulunduğu ülkelere örnek olarak: İtalya, Almanya, İspanya, Fransa, Bulgaristan, Slovakya, Kosova, İran, Kuveyt, Mısır, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, BAE sayılabilir. Makinalarımız üstün işlevsellik ve estetik sağlar. Daha uzun servis ömrü, daha az bakım süreleri, proses güvenliği, hızlı servis ve teknik bilgi desteği ayrıca sizlere sunabileceğimiz avantajlar arasında yer almakta.

"Saykar Toplam Kumlama Makinası Sayısı 1563"

"Sulu Kumlama Makina Sayısı 167"


***Firmamız Türkiye'nin en çok tercih edilen kumlama makinası üreticisidir***
CE
Saykar Kumlama