saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Saykar Metalurji


SAYKAR METALURJİ HAKKINDA


2003 yılında kurulan firmamız, yüzey işlem sektöründe uzmanlaşarak 20 yıldır faaliyet göstermektedir. Saykar geçmişten günümüze 1400'ün üzerinde kumlama makinası üretmiş ve 20'ye yakın sayıda kumlama tesisi kurmuştur. Makinelerimizin çalıştığı firmaların bir kısmını referanslarımız sayfasında görebilirsiniz.

Müşterilerimize hızlı teknik destek vermeyi ve hızlı çözüm sürecini çok önemsiyoruz. Bize bildirilen sorunlarda Teknik departmanımız en kısa sürede size geri dönüş sağlar. Müşterilerimiz tarafından yerinde halledilebilecek sorunlar telefonda bilgi vererek ve yönlendirerek çoğunlukla çözülür. Yedek parça ve sarf malzeme ihtiyaçları acilen stoktan tedarik edilir, çözülemeyen sorunlar için teknik servis planlanması yapılır ve en kısa sürede aksayan konular çözüme kavuşturulur. Biz sadece kumlama makinası üretmiyoruz, müşterilerimizin üretim periyodunun aksamaması ve düzgün şekilde devamının ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bu yönde planlama yapıp, bu sürecin düzgün işleyişine çok dikkat ediyoruz.

Kumlama Makinalarımız Türkiye'de ve yurtdışında çok sayıda firmada güvenle kullanılmakta. Bu firmaların bulunduğu ülkelere örnek olarak: İtalya, Almanya, Fransa, Bulgaristan, Slovakya, İspanya, Kosova, İran, Kuveyt, Mısır, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, BAE sayılabilir. Makinalarımız üstün işlevsellik ve estetik sağlar. Daha uzun servis ömrü, daha az bakım süreleri, proses güvenliği, hızlı servis ve teknik bilgi desteği ayrıca sizlere sunabileceğimiz avantajlar arasında yer almakta.

Türkiyede kumlama makinaları denince, ilk akla gelen firmalardan birisi olmak bize gerçekten çok büyük gurur veriyor. İhracatlarımızda ise makinalarımızla beraber bayrağımızın o noktada dalgalandığını hissetmek, hep daha iyisi için çalışmamızda bize güç veriyor.


***Firmamız Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kumlama Makinası Üreticisidir***
CE

Video Önizleme

"Saykar Toplam Kumlama Makinası Sayısı 1563"

"Sulu Kumlama Makina Sayısı 167"

***REFERANSLAR***

"Müşterilerimizin Bize Olan Güveni, Kendimize ve İşimize Duyduğumuz Saygının Bir Yansımasıdır."

Saykar Kumlama