saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Basınçlı Kumlama Makinası
Basınçlı Kumlama Makinası
SK 1400 B BASINÇLI KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
SK 1400 B Basınçlı Kumlama Makinası muadillerine göre 3 kat daha yüksek performanslıdır. Basınçlı Kumlama Makinasında bulunan yüksek basınçlı sistem özelliğiyle, kumun daha yüksek hızlarda püskürtülmesine dolayısıyle daha çok parça işlenmesine olanak tanır. Kumlama kabin boyutları 120cm e kadar olan parçaların kumlanabilmesine olanak sağlar. Dokunmatik ekran Plc kontrole sahiptir. Ağırlık merkezi ölçümleri dahil edilerek, en ergonomik şartları sağlaması için 3 boyutlu ortamda tasarlanmaktadır. Özel üretim filtresi sayesinde çalışırken kesinlikle toz çıkarmaz. Jet pulse sistem filtresi kendini otomatik temizler. Kapaklara konulan swichler, selenoid valfler ve özel üretim pano tertibatı sayesinde yaralanmalara karşı güvenlik korumalıdır. Kum ve toz ayrıştırma için çok daha güçlü olan siklon sistemi kullanılmıştır. Kabin altındaki gözetleme pencereleri kontrollü bir çalışma sunar. SK 1400 B Basınçlı Kumlama Makinası Kabin Ölçüleri 1400 x 1000 x 1000(h) mm dir. Basınçlı kumlama makinalarımızda aluminyum oksit, cam küre, garnet, seramik bilye, çelik bilye gibi bütün kumlama abrasivleri kullanılabilir.

"SK 1400B Toplam Makina Sayısı 12"
Video Önizleme
Basınçlı Kumlama Makinası - Kauçuk Kalıbı Kumlaması - Video

***Firmamız Türkiye'nin en çok tercih edilen kumlama makinası üreticisidir***
CE
Basınçlı Kumlama Makinası
Basınçlı Kumlama Makinası
SK 1600 B BASINÇLI KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
SK 1600 B İki Operatörlü basınçlı kumlama makinasıdır. Sadece Basınçlı Kumlama Makinasında bulunan yüksek basınçlı sistem özelliğiyle, kumun daha yüksek hızlarda püskürtülmesine dolayısıyle daha çok parça işlenmesine olanak tanır. Kumlama kabin boyutları 150cm e kadar olan parçaların kumlanabilmesine olanak sağlar. Ağırlık merkezi ölçümleri dahil edilerek, en ergonomik şartları sağlaması için 3 boyutlu ortamda tasarlanmaktadır. Özel üretim filtresi sayesinde çalışırken kesinlikle toz çıkarmaz. Jet pulse sistem filtresi kendini otomatik temizler. Kapaklara konulan swichler, selenoid valfler ve özel üretim pano tertibatı sayesinde yaralanmalara karşı maksimum güvenlik korumalıdır. Enjeksiyon sistemi üzerinde bulunan bakım kapağı sayesinde müdahale kolaylığı sağlar. Kabin altındaki gözetleme pencereleri kontrollü bir çalışma sunar. SK 1600 B İki Operatörlü Basınçlı Kumlama Makinası, muadillerine göre 3 kat daha yüksek performansıyla ve iki operatörle kumlama yapabilmesiyle size büyük avantajlar sağlar. Kabin Ölçüleri 1600 x 1600 x 1000(h) mm dir. Basınçlı kumlama makinalarımızda özgül ağırlığı farketmeksizin tüm kumlama abrasivleri kullanılabilir.
Basınçlı Kumlama Makinası
Basınçlı Kumlama Makinası
SK 1600 BO BASINÇLI KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
SK 1600 BO Otomatik yükleme üniteli basınçlı kumlama makinasıdır. Özellikle ağır parçaların yüzey işlemleri gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Forklift veya vinç sistemi ile yükleme yapılabilir. Sadece Basınçlı Kumlama Makinasında bulunan basınçlı sistem özelliğiyle, kumun daha yüksek hızlarda püskürtülmesine dolayısıyle daha çok parça işlenmesine olanak tanır. SK 1600 BO Otomatik Yükleme Üniteli Basınçlı Kumlama Makinası, muadillerine göre 3 kat daha yüksek performansıyla ve iki operatörle kumlama yapabilmesiyle size büyük avantajlar sağlar. Kabin Ölçüleri 1600 x 1600 x 1000(h) mm dir. Basınçlı kumlama makinalarımızda aluminyum oksit, cam küre, garnet, seramik bilye, çelik bilye gibi bütün kumlama abrasivleri kullanılabilir.
Sulu Kumlama - Havacılık