saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Kalıplarda Sulu Kumlama


SULU KUMLAMA BİLGİLERİ - KALIP

Bu sayfada sulu kumlamanın kalıp uygulamalarındaki avantajlarından bahsedeceğiz. Sulu kumlama teknolojisi, geleneksel kuru kumlamaya kıyasla kalıp hazırlamada daha hızlı, daha etkili ve daha dengeli bir yüzey işleme olanağı sağlar. Sulu kumlama, kalıp üzerindeki köklü kontaminasyonları altta kalan yüzeye zarar vermeden giderir.

***Firmamız Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Sulu Kumlama Makinası Üreticisidir ve Makinalarımız CE Belgelidir***

Sulu Kumlama Makinası
Kalıp Sulu Kumlama***Kalıp Sulu Kumlama Makinaları Burada, Showroomumuza Uğrayın ve Öyle Karar Verin***

Saykar e-mail
Saykar Telefon
0216 660 14 80

"Saykar Toplam Kumlama Makinası Sayısı 1563"

"Sulu Kumlama Makina Sayısı 167"


Video Önizleme Video Önizleme Video Önizleme
Kauçuk Kalıbı Sulu Kumlama - Video Ekstrüzyon Kalıpları Sulu Kumlama - Video O Ring Kalıpları Sulu Kumlama - Video


Kalıp hazırlığında mükemmel bir çözüm mü arıyorsunuz? İşte sulu kumlama teknolojisi!

Kalıp Hazırlığında Yenilik: Sulu kumlama, geleneksel kuru kumlama yöntemlerine göre daha hızlı ve daha etkili bir yüzey işleme olanağı sunar. Kontaminasyonları ortadan kaldırırken yüzeye zarar vermez.

Kalıp Yüzeyinde Parlaklık: Sulu kumlama, homojen ve parlak bir yüzey elde etmenizi sağlar. Kalıplarınız her zamankinden daha iyi görünecek.

Çevre Dostu Seçenek: Sulu kumlama, daha az sarf malzemesi kullanır ve çevreye zararlı kimyasallar içermez.

Endüstriyel Hijyen: Sulu kumlama işlemi, işyerinde temiz bir çalışma ortamı sunar. Toz ve kum partikülleri havada uçuşmaz.

Kalıp hazırlığında mükemmel bir çözüm mü arıyorsunuz? İşte sulu kumlama teknolojisi!

Sulu kumlama, kalıp hazırlığınızı hızlandırır, maliyetleri düşürür ve çevreye daha duyarlı bir seçenek sunar. Türkiye'nin en çok tercih edilen sulu kumlama makinası üreticisi olarak sizin için buradayız. Bizi ziyaret edin ve farkı gözlerinizle görün!

Sulu kumlama, suyun kayganlaştırıcı etkisi ile eşit ve homojen bir yüzey elde etmeyi sağlayan bir bulamaç akışı yaratarak daha tutarlı bir sonlandırma sunar. Su kullanımı, işlem yapılan yüzey boyunca parçacık akışını artırarak, yağlayıcı bir etki yaratır. Kuru kumlamanın aksine, sulu kumlama tampon görevi sağlayarak kumlama granüllerinin ana malzeme içinde kalmasını önler ve hassas yüzeyleri de korur.

Kontrollü ve tekrarlanabilir sonuçlar sunma kabiliyeti ile sulu kumlama, sadece kalıp kalitesini ve ömrünü artırmakla kalmaz aynı zamanda daha az sarf malzemesine ihtiyaç duyması ve zararlı kimyasallar olmaksızın işlem yapabilmesiyle çevreye karşı daha duyarlıdır.

Sulu kumlamanın teknolojik üstünlüğü homojen parlatma sağlayarak, kritik yüzeylerin temizlenmesinde kuru kumlamada görülen değişken akış oranlarının neden olduğu olumsuzluklara başarılı bir alternatif olmasıdır. Bazı kuru kumlama prosesleri değişken yoğunluk nedeniyle kalıp yüzeyine zarar vererek üretilen profilin düşük performanslı olmasına neden olur. Sulu kumlama için bu söz konusu değildir. Sürekli tutarlı ve homojen yüzey parlaklığı sağlayarak ekstrüzyon preslerinin kalıp başarı oranlarını arttırır.

Sulu kumlama prosesleri ile kalıp sektörü geleneksel kumlama yöntemlerine göre daha etkili olan bir teknolojiye erişim imkanı sağladı.

Sulu kumlama, proses parametrelerinin çokluğu ve yüksek kontrol edilebilirliği sayesinde kalıpların temizlenmesinde ve kullanıldığı her alanda esnek ve başarılı çözümler üretmektedir.

Kalıplarda sulu kumlama teknolojisinin kullanılmasında sağlanacak faydaları ve bu teknolojinin arkasındaki bilimsel verileri sunduğumuz bu bilgiler umuyoruz ki sizlere de yardımcı olacaktır.

Saykar, Kalıp Sulu Kumlama Makinaları yanında, Havacılık Sulu Kumlama Makinası, Otomotiv Sulu Kumlama Makinası, Silah Sulu Kumlama Makinası, Kompozit Malzeme Sulu Kumlama Makinası, Kesici Takım Sulu Kumlama Makinesi, Tel Kablo Sulu Kumlama Makinesi, Nükleer Sulu Kumlama Makinesi, Medikal Sulu Kumlama Makinası gibi sektörün önde gelen firmalarına kaliteli ve güçlü sulu kumlama makinaları üretmektedir.

***Yeni Bir Sulu Kumlama Makinası Almayı Düşünüyorsanız, Makinalarımızı Görün ve Öyle Karar Verin***

Saykar e-mail
Saykar Telefon
0216 660 14 80

Kalıp Sulu Kumlama

© Saykar Sulu Kumlama Makinaları