saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Portatif Kumlama Makinası
Portatif Kumlama MakinesiSeyyar Kumlama Makinası
KULLANIM ALANLARI
SKP 40 Portatif Kumlama Makinası *Otomotiv, bakım ve onarım sektörlerinde artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada, *Tamirat ve tadilat işlerinde yüzey temizlemede, *Cam, ahşap kumlama ve dekorasyon işlerinde, *Tarihi bina ve tarihi eser restorasyonunda hassas kumlama, *Boya, pas ve kaplama temizliğinde, *Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada, *Üretimi yapılan parçaların üstünde kalan küçük çapakların temizlenmesinde kullanılabilir.
PORTATİF KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Geniş kullanım alanı, Çeşitli tipte abrasivler ile kullanılabilmesi, Kolay taşınabilme imkanı, Düşük yatırım maliyeti, Sadece hava bağlantısıyla kolay kurulum, Düşük hava tüketimi, Küçük ebatları ve Hafifliği ile kolay saklama ve temizleme imkanı.
Düşük hava tüketimi ile, kolay taşınabilir SKP40 Portatif Kumlama Makinası, tüm kumlama uygulamaları için pratik ve ekonomik çözümler sunar. Bu mobil kumlama makinamız yüksek kum püskürtme gücüne sahip kumlama tabancası sayesinde istenilen her türlü sarf malzemesini püskürtebilir. En çok ürettiğimiz kumlama makinalarımızdan birisidir.
Video Önizleme

"SKP 40 Toplam Makina Sayısı 107"

***Firmamız Türkiye'nin en çok tercih edilen kumlama makinası üreticisidir***
CE
Saykar Kumlama