saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Basınçlı Kumlama Makinası
Uydu Tip Otomatik Kumlama Makinası
SK 2000 UYDU TİP OTOMATİK KUMLAMA MAKİNASI TEMEL ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI
SK 2000 Uydu Tip Otomatik Kumlama Makinası, yüzey hazırlama ve sonlandırma işlemleri için üretilen yüksek verimliliğe sahip, otomatik ve ileri teknoloji bir kumlama makinasıdır. İşlenmiş parçaların boşaltılması ve yüklenmesi sırasında oluşan kesinti süresi tamamen ortadan kaldırılmıştır. Makine, işlemi kesmeden kumlamayı mümkün kılan çoklu istasyonlu döner tabladan oluşan bir sistem ile donatılmıştır. Dahili istasyonda işlem sürerken, harici istasyonda güvenli bir şekilde yükleme / boşaltma imkanı sağlar. İşleme alınan parça için özel bir alan tahsis edilmiştir. Operatör ara yüzlü PLC, tüm proses parametrelerini aşırı hassasiyetle programlamaya ve kontrol etmeye olanak sağlar.
*Otomatik ve Kesintisiz kumlama yapar *Hızlı yükleme / boşaltma imkanı sağlar *Kum ayırma ve geri kazanım için siklon mevcuttur *Nozulların doğrusal tahrik üniteleri bulunur *Hava temizleme için otomatik sistem, özel bir istasyon eklenmiştir *Sistemi çalıştırmak için operatör arayüzlü PLC sistemi vardır *Uydu dönme hızı ayarlanabilir *Hız ve tabanca konumları ayarlanabilir *Kendi kendini temizleyen otomatik kartuş filtre kabini dahil edilmiştir *İç yüzey aşınmaya dayanıklı astarla kaplanmıştır.

SK 2000 Uydu Tip Otomatik Kumlama Makinası, firmamız Saykarın sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda ürettiği birçok donanıma sahip özel bir kumlama makinasıdır. Seri imalat ürünlerimizin dışında müşterilerimiz bize sözlü veya yazılı olarak gereksinim duydukları makinaları anlatırlar ve biz buna dayanarak eşsiz makinalar tasarlar ve üretiriz.

Müşterilerimize hızlı teknik destek vermeyi ve hızlı çözüm sürecini çok önemsiyoruz. Biz sadece kumlama makinası üretmiyor, müşterilerimizin üretim periyodunun aksamaması ve düzgün şekilde devamının ne kadar önemli olduğunun bilincinde çalışıyoruz.

***Firmamız Türkiye'nin en çok tercih edilen kumlama makinası üreticisidir***
CE
Basınçlı Kumlama Makinası
Saykar Kumlama