saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
SK 1000 P Otomatik Pistonlu Kumlama Makinası
Otomatik Pistonlu Kumlama Makinası
SK 1000 P OTOMATİK PİSTONLU KUMLAMA MAKİNASI ÖZELLİKLERİ

SK 1000P Otomatik Pistonlu Kumlama Makinası, filitresi üzerinde kompakt bir tasarıma sahip olup, delik çapı 80mm ve üzeri olan parçaların iç yüzeylerinin otomatik olarak işlenebilmesini sağlar.

*Programlanabilir Otomatik Çalışma İmkanı
*Özgün Tasarım ve Çalışma Prensibi
*Ayarlanabilir Kumlama Basıncı Özelliği
*Ayarlanabilir Püskürtme Miktarı Özelliği
*Farklı Noktalarda, Farklı Sistemlerle Güvenlik Korumalı
*Otomatik Filtre Sistemi
*Sıfır Toz Emisyonu
*Yüksek Hızda İşlem Kapasitesi
*Manuel Çalışma Opsiyonu
SK 1000 Otomatik Pistonlu Kumlama makinasının temel özellikleri olarak sayılabilir.

Firmamız bu zamana kadar 1400'ün üzerinde kumlama makinası üretmiş olup, müşterilerimize hızlı teknik destek vermeyi ve müşterilerimizin üretim periyodunun sağlıklı işleyişini çok önemsiyoruz.
SK 1000P OTOMATİK PİSTONLU (İKİ EKSENLİ İÇ YÜZEY) KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI

Özellikle silindirik formdaki kalıplarının iç yüzeylerinin temizlenmesi için tercih edilmektedir. Programlanabilme özelliği sayesinde, farklı delik çapına göre parçaları değişen işlem hızlarında otomatik olarak kumlayabilmektedir. Arzu edildiğinde manuel olarak da kullanılabilmesi için ek bir püskürtme sistemine sahiptir.

İki Eksenli İç Yüzey Kumlama Makinesi, diğer makinelerimiz gibi kendi üretimimiz olup yüksek işlemli bir otomatik kumlama makinesidir. Dik çalışan, hız ayarlı, bir nozul açılı püskürtme yaparak, tabla içerisinde dönen parçaların iç yüzeylerini homojen bir şekilde işlemektedir. Döner tablanın devir hızı, püskürtme miktarı ve püskürtme basıncı ayarlanabilir. İşlem süresini gösteren ve süre bitiminde uyarı veren elektronik yazılıma da sahiptir. Tüm bu parametreler PLC ekran üzerinden dokunmatik olarak değiştirilebildiği gibi, ayrıca programlama yapılabilmektedir. Güçlü filtre sistemi sayesinde sıfır toz emisyonu ve çok daha sağlıklı çalışma ortamı sunar.

Türkiye'de kumlama makinaları denince, ilk akla gelen firmalardan birisi olmak bize gerçekten çok büyük gurur veriyor. İhracatlarımızda ise makinalarımızla beraber bayrağımızın o noktada dalgalandığını hissetmek, hep daha iyisi için çalışmamızda bize güç veriyor.

Otomatik Pistonlu Kumlama MakinasıOtomatik Pistonlu Kumlama MakinasıOtomatik Pistonlu Kumlama Makinası
Saykar Kumlama