saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Basınçlı Kumlama Makinası
Uydu Tip Otomatik Sulu Kumlama Makinası
SK 2004 UYDU TİP OTOMATİK SULU KUMLAMA MAKİNASI TEMEL ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI
SK 2004 Uydu Tip Otomatik Sulu Kumlama Makinası, silindirik parçaların yüzeylerinin hazırlanması ve sonlandırma işlemleri için üretilmiş yeni nesil bir sulu kumlama makinasıdır. Üretim kapasitesi yüksek olan firmalar için özel olarak tasarlanmış olan bu makinede, 80 cm uzunluğa kadar olan parçalar istenilen yüzey türüne göre işleme tabi tutulabilmektedir. Standart yüzey kalitesi elde etmek için; parçanın dönüş hızı, kumlama süresi, kumlama hızı, nozulların parçaya mesafesi, kumlama basıncı gibi tüm parametreler programlanabilir ve operatör sadece dokunmatik ekran üzerinden program seçerek işlemi tamamlayabilir. Kumlama işleminin kesintisiz devam edebildiği önden pasta dilimi tasarımı sayesinde yüksek verimlilikte çalışmaktadır.

Seri imalat ürünlerimizin dışında müşterilerimiz bize sözlü veya yazılı olarak gereksinim duydukları makinaları anlatırlar ve biz buna dayanarak eşsiz makinalar tasarlarız. SK 2004 Uydu Tip Otomatik Sulu Kumlama Makinası bunlardan bir tanesi olup, hızlı işlem süresi, tozsuz çalışma ve homojen yüzey sağlama avantajları ile firmamız Saykarın sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda ürettiği birçok donanıma sahip özel bir kumlama makinasıdır.
*Otomatik Sulu Kumlama *Yüksek işleme kapasitesine sahiptir *Kesintisiz işlem devamlılığı sağlar *Tozsuz çalışma imkanı sunar *Kuru kumlamaya göre daha homojenize yüzey verir *Hızlı yükleme / boşaltma imkanı sağlar *Nozulların doğrusal tahrik üniteleri bulunur *Sistemi çalıştırmak için operatör arayüzlü PLC sistemi vardır *Uydu dönme hızı ayarlanabilir *Hız ve tabanca konumları ayarlanabilir *İç yüzey aşınmaya dayanıklı astarla kaplanmıştır. *Sulu kumlama avantajlarından abrasiv tasarrufu sağlar.

Müşterilerimize hızlı teknik destek vermeyi ve hızlı çözüm sürecini çok önemsiyoruz. Biz sadece kumlama makinası üretmiyoruz, müşterilerimizin üretim periyodunun aksamaması ve düzgün şekilde devamının ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

***Firmamız Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kumlama Makinası Üreticisidir***

Video Önizleme
Uydu Tip Otomatik Sulu Kumlama Makinası
Uydu Tip Otomatik Sulu Kumlama Makinası
Otomatik Sulu Kumlama Kabini