saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Otomotiv Sektöründe Sulu Kumlama


SULU KUMLAMA BİLGİLERİ - OTOMOTİV

Otomobil üreticisi, malzeme imalatçısı, restoratör ve yüksek performanslı yarış ekiplerinin artık sulu kumlama sistemini kullanmaya başladıklarını biliyor, Saykar olarak çeşitli araç tiplerinde temizlik ve parçaların hazırlanmasında tecrübe sahibi bir firma olarak bu sektörde de çalışma ve araştırmalarımıza devam ediyoruz.
Otomotiv endüstrisi gelişen teknoloji ile birlikte, daha üstün yüzey kalitesi için Sulu Kumlama Teknolojisini kullanmaya başlamış ve bu sistem firmalar arasında gittikçe yaygınlaşmaya başlamıştır.

***Firmamız Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Sulu Kumlama Makinası Üreticisidir ve Makinalarımız CE Belgelidir***

Sulu Kumlama Makinası Sulu Kumlama - Otomobil***Otomotiv Sulu Kumlama Makinaları Burada, Showroomumuza Uğrayın ve Öyle Karar Verin***

Saykar e-mail
Saykar Telefon
0216 660 14 80

"Saykar Toplam Kumlama Makinası Sayısı 1577"

"Sulu Kumlama Makina Sayısı 171"Video Önizleme Video Önizleme Video Önizleme
Motor Bloğu Sulu Kumlama - Video Motor Bloğu Sulu Kumlama - Video Fren Kaliperi Sulu Kumlama - Video


Saykar Sulu Kumlama Tekniği gelişim süreci, optimum düzeyde proses kontrolü ve güvenilirlik sağlamak için sektörel tecrübe ve ARGE çalışmalarımızla geliştirildi. Bu süreç, bizimle beraber kullanıcıların tutarlı yüzey sonlandırma işlemleri oluşturmasına olanak sağladı.

Otomatik sulu kumlama çözümlerimizin, yüksek üretim hacimlerine sahip şirketler arasında popüler olmaya başlamasıyla, Saykar kumlama sistemleri mevcut üretim hatları ile oldukça uyumlu ve bakım yapılmasını kolaylaştıran bir yapıya kavuşmuştur.

Otomotiv endüstrisi için çok uygun olan bir dizi otomatik ve manuel sulu kumlama sistemimiz mevcuttur. Tecrübeli mühendis kadromuz ve servis elemanlarımızla çalışmalarınızda çözümler sunmak, uyumlu işbirlikleriyle yanınızda olmak bizleri mutlu edecektir.

Saykar, Otomotiv Sulu Kumlama Makinaları yanında, Havacılık Sulu Kumlama Makinası, Kalıp Sulu Kumlama Makinası, Silah Sulu Kumlama Makinası, Kompozit Malzeme Sulu Kumlama Makinası, Kesici Takım Sulu Kumlama Makinesi, Tel Kablo Sulu Kumlama Makinesi, Nükleer Sulu Kumlama Makinesi, Medikal Sulu Kumlama Makinası gibi sektörün önde gelen firmalarına kaliteli ve güçlü sulu kumlama makinaları üretmektedir.

***Yeni Bir Sulu Kumlama Makinası Almayı Düşünüyorsanız, Makinalarımızı Görün ve Öyle Karar Verin***

Saykar e-mail
Saykar Telefon
0216 660 14 80

Sulu Kumlama Otomotiv