saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Nükleer Sulu Kumlama
SULU KUMLAMA BİLGİLERİ - NÜKLEER

Saykar Sulu Kumlama Sistemleri, suyla birlikte kumlama abrasivinin yüksek hacimli devir daim akışıyla, hassas yüzey sonlandırma işlemlerinde yüzeye püskürtülmesiyle daha iyi yüzey formlarının elde edilmesi için geliştirilmiştir.

***Firmamız Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Sulu Kumlama Makinası Üreticisidir ve Makinalarımız CE Belgelidir***

Sulu Kumlama Makinası
Sulu Kumlama - Nükleer***Nükleer Sulu Kumlama Makinaları Burada, Showroomumuza Uğrayın ve Öyle Karar Verin***

Saykar e-mail
Saykar Telefon
0216 660 14 80


"Saykar Toplam Kumlama Makinası Sayısı 1563"

"Sulu Kumlama Makina Sayısı 167"


Sulu kumlama, suyun kayganlaştırıcı etkisi ile eşit ve homojen bir yüzey elde etmeyi sağlayan bir bulamaç akışı yaratarak daha tutarlı bir sonlandırma sunar. Sulu Kumlama Yönteminin aksine, diğer kuru kumlama işlemlerinde meydana gelebilen, daha ağır bir etki ve akış eksikliği, kontrol edilemeyen aşındırma ihtimalinin artmasıyla öngörülemeyen sonuçlar doğurabilir. Su kullanımı, işlem yapılan yüzey boyunca parçacık akışını artırarak, yağlayıcı bir etki yaratır. Kuru kumlamanın aksine, sulu kumlama tampon görevi sağlayarak kumlama granüllerinin ana malzeme içinde kalmasını önler ve hassas yüzeyleri de korur.

Dünyadaki tüm nükleer enerji santrallerinde, ispatlanmış sulu kumlama tekniği yüzeylerin zararlı maddelerden arındırılması aşamasında kullanılmaktadır. Bileşenlerin, aletlerin ve parçaların tekrar kullanımı veya konvansiyonel atıklara karşı kontrollü bir şekilde temizlenmesi ve serbest bırakılmasını sağlar.

Saykar, Nükleer Sulu Kumlama Makinaları yanında, Havacılık Sulu Kumlama Makinası, Otomotiv Sulu Kumlama Makinası, Silah Sulu Kumlama Makinası, Kompozit Malzeme Sulu Kumlama Makinası, Kesici Takım Sulu Kumlama Makinesi, Tel Kablo Sulu Kumlama Makinesi, Kalıp Sulu Kumlama Makinesi, Medikal Sulu Kumlama Makinası gibi sektörün önde gelen firmalarına kaliteli ve güçlü sulu kumlama makinaları üretmektedir.

***Yeni Bir Sulu Kumlama Makinası Almayı Düşünüyorsanız, Makinalarımızı Görün ve Öyle Karar Verin***

Saykar e-mail
Saykar Telefon
0216 660 14 80

Sulu Kumlama - Nükleer