saykar kumlama Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya Saykar Sosyal Medya

türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
SK 1100 T Otomatik Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
SK 1100 T OTOMATİK TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASI
KULLANIM ALANLARI
SK 1100 T Otomatik Tamburlu Sulu Kumlama Makinası Çok sayıda küçük parçanın aynı anda ve hızlı bir şekilde kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik sulu kumlama olanağı sağlar. Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde kullanılabilir. *Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada. *Boya, pas ve kaplama temizliğinde. *Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada. *Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede. *Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde. Çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik kumlama ile sulu sistem tozsuz olarak gerçekleştirir.
OTOMATİK TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
* Tozsuz çalışma, * Yüzey parlatma için idealdir * Su yüzey ve kum arasında kaydırıcı etki sağlar * Sarf malzemesinin ömrünü uzatır * Daha yumuşak yüzey sonlandırma sağlar * Kuru kumlamada olası sarf malzeme saplanmalarını önler. *Personelsiz, otomatik kumlama olanağı. *Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. *Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. *Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. *İsteğe bağlı manuel çalışma imkanı. *Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. *Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı sağlar. 1100mm x 900 mm x 800 mm kabin ölçülerine sahiptir. Ölçümleri ve analizleri yapılmış olup sıfır toz emisyonu serifikası mevcuttur.
SK 1100 T Otomatik Tamburlu Sulu Kumlama Makinası küçük boyutlu parçalar için en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan tamburlu sulu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz tozsuz kumlama olanağı ve yüksek kumlama kapasitesi, en büyük avantajlarıdır.

Türkiye'de kumlama makinaları denince, ilk akla gelen firmalardan birisi olmak bize gerçekten çok büyük gurur veriyor. İhracatlarımızda ise makinalarımızla beraber bayrağımızın o noktada dalgalandığını hissetmek, hep daha iyisi için çalışmamızda bize güç veriyor.

"Saykar Toplam Kumlama Makinası Sayısı 1577"

"Sulu Kumlama Makina Sayısı 171"


***Firmamız Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kumlama Makinası Üreticisidir***
CE


Saykar e-mail
Saykar Telefon
0216 660 14 80
SK 1100 2T Otomatik Çift Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
Tamburlu kumlama Makinası
SK 1100 2T OTOMATİK ÇİFT TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASI
KULLANIM ALANLARI
Otomatik Çift Tamburlu Sulu Kumlama Makinası çok sayıda küçük parçanın aynı anda ve hızlı bir şekilde kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik ve tozsuz kumlama olanağı sağlar. Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde. Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada. Boya, pas ve kaplama temizliğinde. Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada. Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede. Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde kullanılabilen yüksek hacimli otomatik sulu kumlama makinasıdır.
SK 1100 2T OTOMATİK ÇİFT TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Bu Otomatik Sulu Kumlama Makinemiz, tek tamburlu modelimize göre çok daha yüksek hacme sahiptir. İsteğe bağlı tek tambur veya çift tambur eşzamanlı olarak çalışabilmektedir. * Tozsuz çalışma, * Tanecikler suyun yüzeyden akışından yararlanarak temizler, çarparak değil * Yüzey parlatma için idealdir * Su yüzey ve kum arasında kaydırıcı etki sağlar * Sarf malzemesinin ömrünü uzatır * Daha homojen yüzey sonlandırma sağlar * Kuru kumlamada olası sarf malzeme saplanmalarını önler *Personelsiz, tozsuz, yüksek hacimli otomatik kumlama olanağı sağlar. *Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. *Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. *Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. İstenildiğinde tek nozul ile çalışma. *Enjeksiyonlu kum beslemesi sayesinde yüksek kumlama kapasitesi. *Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. *Zaman ayarlı otomatik filtre temizliği yapan jet pulse sistemi. *Güçlü filtre sistemiyle tozsuz çalışma imkanı. *Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile daha güvenli çalışma imkanı sağlar.
SK 1100 2T Otomatik Çift Tamburlu Sulu Kumlama Makinası çok sayıda küçük boyutlu parça için en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan tamburlu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz kumlama olanağı ve çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi en büyük avantajlarıdır.
SK 1100 2T Otomatik Çift Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
Tamburlu kumlama Makinası Tamburlu kumlama Makinası
KULLANIM ALANLARI
SK 800 T Otomatik Tamburlu Sulu Kumlama Makinası çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik ve tozsuz kumlama olanağı sağlar. *Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde, *Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada, *Boya, pas ve kaplama temizliğinde *Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada, *Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede, *Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde kullanılabilen otomatik sulu kumlama makinasıdır.
Bu makinamız 1725 mm x 1377 mm x 1755 (h) mm dış ebatlarında, 778 mm x 744 mm x 734 mm (h) net iç ebatlarında olup 300 kg ağırlığındadır. Tambur çapı ise 476 mm dir.
SK 800 T OTOMATİK TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Bu Tamburlu Sulu Kumlama makinemiz, daha küçük yer kaplar, daha düşük maliyetlidir, yüksek hacme ihtiyaç duymayan firmalar için daha ideal bir alternatiftir. Personelsiz, tozsuz, otomatik kumlama olanağı sağlar. *Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. *Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. *Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. *İstenildiğinde tek nozul ile çalışma. *İsteğe bağlı manuel çalışma imkanı. *Enjeksiyonlu kum beslemesi sayesinde yüksek kumlama kapasitesi. *Tamburlu kumlama işleri için kompakt tasarım. *Nispeten büyük parçaların kumlanması için tambur dışında manuel çalışma imkanı. *Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. *Zaman ayarlı otomatik filtre temizliği yapan jet pulse sistemi. *Güçlü filtre sistemiyle tozsuz çalışma imkanı. *Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı sağlamaktadır.
SK 800 T Otomatik Tamburlu Sulu Kumlama Makinası, küçük boyutlu çok sayıda parçanın aynı anda ve hızlı bir şekilde kumlanması için en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan tamburlu sulu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz kumlama olanağı, az yer kaplaması ve diğer modellere göre daha düşük maliyetli olması en büyük avantajlarıdır.

Kumlama Makinalarımız Türkiye'de ve yurtdışında çok sayıda firmada güvenle kullanılmakta. Bu firmaların bulunduğu ülkelere örnek olarak: İtalya, Almanya, İspanya, Fransa, Bulgaristan, Slovakya, Kosova, İran, Kuveyt, Mısır, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, BAE sayılabilir. Makinalarımız üstün işlevsellik ve estetik sağlar. Daha uzun servis ömrü, daha az bakım süreleri, proses güvenliği, hızlı servis ve teknik bilgi desteği ayrıca sizlere sunabileceğimiz avantajlar arasında yer almakta.
Video Önizleme

"Saykar Toplam Kumlama Makinası Sayısı 1577"

"Sulu Kumlama Makina Sayısı 171"


***Firmamız Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kumlama Makinası Üreticisidir***
CE
Saykar Kumlama

© Saykar Sulu Kumlama Makinaları